04/10/2019
Pátek sraz od 14:00 h
Sobota ježdění od 9:00 h
Neděle ježdění od 9:00 h
Elektrické připojení zajištěno.
Pořádá:
KLoM Náchod
Tel: +420 605 958 235
E-mail: velfl.m@seznam.cz
04/10/2019
Pátek sraz od 14:00 h
Sobota ježdění od 9:00 h
Neděle ježdění od 9:00 h
Elektrické připojení zajištěno.
Pořádá:
KLoM Náchod
Tel: +420 605 958 235
E-mail: velfl.m@seznam.cz
05/10/2019
Veřejná soutěž Mini Eco, Eco
Došlo ke změně termínu z 21. 9. 2019 na 5. 10. 2019!
Propozice
Přihláška
Startovní listina
Pořádá:
RC Modell Club Praha, modelářský klub p.s. 182
Zdeněk Fišer, Zahradní 1862, 250 88 Čelákovice
Tel: +420 724 920 423
E-mail: zbynek.fiser@seznam.cz
Web: http://www.rcmodell.cz
–
05/10/2019
F3E, F4G
Pozvánka
Propozice
Harmonogram
Pravidla F3E
Pravidla F4G
Kodex chování
Popis příjezdové cesty
Pořádá:
E-mail: kubik-team@seznam.cz
Tel.: +420 604 750 089
04/10/2019
Pátek sraz od 14:00 h
Sobota ježdění od 9:00 h
Neděle ježdění od 9:00 h
Elektrické připojení zajištěno.
Pořádá:
KLoM Náchod
Tel: +420 605 958 235
E-mail: velfl.m@seznam.cz
06/10/2019
25. sraz MoNaKa v Písku bude mít tento program:
10:00 - 16:30 h volné ježdění mimo soutěžní tratě
10:00 h soutěž modelů F4A (lodní makety NS bez stavebního hodnocení)
13:00 h soutěž tlačných remorkérů Springer Cup
15:00 h soutěž plachetnic třídy Footy
16:30 h vyhlášení výsledků a předání cen
Propozice
Přihláška + seznam přihlášených
Pořádají:
Bývalý KLoM Písek a MoNaKo
Ladislav Douša, V Oudolí 1868, 397 01 Písek
Mobil: +420 725 499 229
E-mail: wwwmonako@seznam.cz
12/10/2019
F2, F4, F7, DS
Pořádá:
Modellsportverein Sächsische Schweiz e.V.
K. Boin, Rottwerndorfer Str. 2, 01796 Pirna (03501-781719)
F. Großheim, Altjessen 76, 01796 Pirna (03501-447002)
E-mail: anmeldung@msv-saechs-schweiz.de
–
12/10/2019 – 13/10/2019
Soutěž modelů plachetnic NSS
Pořádá:
Modellbau Rodenkirchen e.V.
Borek Dvořák
E-mail: borekd@yahoo.de
Propozice + přihláška
Ubytování
Příjezdová trasa:
12/10/2019
Zavírání mola
Pořádá:
LMK 215 Kladno
Miloslav Modr
e-mail: milamodr@seznam.cz
Mobil: +420 603 318 524
12/10/2019
12/10/2019
Noční jízdy s osvětlenými lodními modely
Pořádá:
MK Lány a okolí reg. č. 264
Pavel Čížek
E-mail: cizek58@seznam.cz
Web: www.mklany.estranky.cz
12/10/2019
F2, F4, F7, DS
Pořádá:
Modellsportverein Sächsische Schweiz e.V.
K. Boin, Rottwerndorfer Str. 2, 01796 Pirna (03501-781719)
F. Großheim, Altjessen 76, 01796 Pirna (03501-447002)
E-mail: anmeldung@msv-saechs-schweiz.de
–
12/10/2019 – 13/10/2019
Soutěž modelů plachetnic NSS
Pořádá:
Modellbau Rodenkirchen e.V.
Borek Dvořák
E-mail: borekd@yahoo.de
Propozice + přihláška
Ubytování
Příjezdová trasa:
17/10/2019
17/10/2019
17/10/2019
–
19/10/2019
Seriál MSR kategórie RG-65
Pořádá:
KLoM Stupava
Peter Podhorný, Bratislava
Tel: +421 910 791 287
E-mail: peter.pdy@gmail.com
Web: RG65.sk
19/10/2019
Setkání u vody - soutěž F2, F4, DS
Pořádá:
Klub lodních modelářů Barrakuda
Martin Karpatský, 250 63 Nová Ves 22
Tel: +420 728 312 260
E-mail: m.karpatsky@seznam.cz
Web: KLoM Barrakuda
–
19/10/2019
Zúčastnit se můžete s libovolnými lodními modely včetně rychlostních lodních modelů se spalovacím motorem.
Pořádaji:
midloch
E-mail: milanpurket@seznam.cz
a
E-mail: p.smoked.kouril@seznam.cz
17/10/2019
23/10/2019
Světelná vodní regata lodních modelářů
Pořádá:
DDM Stotůlky
26/10/2019
Pořádá:
MK Lány a okolí reg. č. 264
Pavel Čížek
E-mail: cizek58@seznam.cz
Web: www.mklany.estranky.cz
–
26/10/2019
Sraz lodních modelářů a soutěž plachetnic Footy:
13:00 h soutěž plachetnic třídy Footy
15:00 h nesoutěžní sraz lodních modelářů
Z důvodu výlovu Stodůleckého rybníka se akce přesouvá do Parku Přátelství na Proseku!
Přihláška + seznam přihlášených
Pořádá:
MoNaKo
Ladislav Douša, V Oudolí 1868, 397 01 Písek
Mobil: +420 725 499 229
e-mail: wwwmonako@seznam.cz