| MiČR NS a NSS 2023 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 6. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Duchcov (9. - 10. 9. 2023) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Duchcov |
| 5. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Duchcov (8. - 9. 9. 2023) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Duchcov |
| DS Parní Vyžlovka (1. - 3. 9. 2023) | Mezinárodní | Petr Stejskal |
| Mistrovství Maďarska Gyomaendrőd (26. - 27. 8. 2023) | Zahraniční | |
| NSS Velké Dářko (11. - 13. 8. 2023) | Veřejná soutěž | KLM Pelikán Pardubice |
| NS Plzeň-Letkov (5. 8. 2023) | Veřejná soutěž | KLoM Plzeň-Letkov |
| NSS Břehy u Přelouče (21. - 23. 7. 2023) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| MiČR NS a NSS 2023 - průběžné výsledky po 4 soutěžích | Seriál Mistrovství ČR | |
| 4. soutěž seriálu MiČR NSS Břehy u Přelouče (17. - 18. 6. 2023) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| 3. soutěž seriálu MiČR NSS Břehy u Přelouče (16. - 17. 6. 2023) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| 4. soutěž seriálu MiČR NS Ledenice (10. - 11. 6. 2023) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Ledenice |
| 3. soutěž seriálu MiČR NS Ledenice (9. - 10. 6. 2023) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Ledenice |
| Austria Cup Netolice (3. - 4. 6. 2023) | Mezinárodní | KLoM Vltava České Budějovice |
| 2. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Bakov nad Jizerou (20. - 21. 5. 2023) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bakov nad Jizerou |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Bakov nad Jizerou (19. - 20. 5. 2023) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bakov nad Jizerou |
| NS Galanta (13. 5. 2023) | Zahraniční | MK Delfín Galanta |
| NSS Evropský pohár Kristýna (5. - 7. 5. 2023) | Mezinárodní | KLoM Bakov nad Jizerou |
| NSS Těrlická plachta (30. 9. - 2. 10. 2022) | Mezinárodní | MK Slezsko Český Těšín |
| Písek (25. 9. 2022) | Veřejná soutěž | MoNaKo |
| MiČR NS a NSS 2022 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 6. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Jinolice (17. - 18. 9. 2022) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| 5. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Jinolice (16. - 17. 9. 2022) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| DS Parní Vyžlovka (10. 9. 2022) | Mezinárodní | Petr Stejskal |
| Jablonecká kotva a Modrá stuha (3. - 4. 9. 2022) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NSS Velké Dářko (12. - 14. 8. 2022) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NS Plzeň-Letkov (6. 8. 2022) | Veřejná soutěž | KLoM Plzeň-Letkov |
| NSS Břehy u Přelouče (22. - 24. 7. 2022) | Veřejná soutěž | KLoM Bílá Třemešná |
| 4. soutěž seriálu MiČR NSS Břehy u Přelouče (2. - 3. 7. 2022) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bílá Třemešná |
| 3. soutěž seriálu MiČR NSS Břehy u Přelouče (1. - 2. 7. 2022) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bílá Třemešná |
| Austria Cup Netolice (11. - 12. 6. 2022) | Mezinárodní | KLoM Vltava České Budějovice |
| 4. soutěž seriálu MiČR NS Třeboň (11. - 12. 6. 2022) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Maják Borovany |
| 3. soutěž seriálu MiČR NS Třeboň (10. - 11. 6. 2022) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Maják Borovany |
| DS Stupavská para (4. 6. 2022) | Zahraniční | KLoM Stupava |
| NS Grado (21. 5. 2022) | Veřejná soutěž | KLoM Brandýs nad Labem |
| 2. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Hradec Králové (14. - 15. 5. 2022) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Třebechovice pod Orebem |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Hradec Králové (13. - 14. 5. 2022) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Třebechovice pod Orebem |
| NSS Evropský pohár Kristýna (6. - 8. 5. 2022) | Mezinárodní | KLoM Bakov nad Jizerou |
| NS Galanta (7. 5. 2022) | Zahraniční | MK Delfín Galanta |
| NSS Těrlická plachta (1. - 3. 10. 2021) | Mezinárodní | MK Slezsko Český Těšín |
| DS Parní Vyžlovka (18. 9. 2021) | Mezinárodní | MoNaKo |
| MiČR NS a NSS 2021 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 6. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Duchcov (11. - 12. 9. 2021) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Duchcov |
| NS Rimavská Sobota (11. 9. 2021) | Zahraniční | KLoM Rimavská Sobota |
| 5. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Duchcov (10. - 11. 9. 2021) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Duchcov |
| Jablonecká kotva a Modrá stuha (28. - 29. 8. 2021) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NSS Velké Dářko (6. - 8. 8. 2021) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NS Plzeň-Letkov (7. 8. 2021) | Veřejná soutěž | KLoM Plzeň-Letkov |
| NSS Břehy u Přelouče (23. - 25. 7. 2021) | Veřejná soutěž | KLoM Bílá Třemešná |
| NSS Břehy u Přelouče (9. - 11. 7. 2021) | Veřejná soutěž | KLoM Bílá Třemešná |
| MiČR NS a NSS 2021 - průběžné výsledky po 4. soutěži | Seriál Mistrovství ČR | |
| 4. soutěž seriálu MiČR NSS Velký Vřešťov (19. - 20. 6. 2021) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bílá Třemešná |
| 3. soutěž seriálu MiČR NSS Velký Vřešťov (18. - 19. 6. 2021) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bílá Třemešná |
| 4. soutěž seriálu MiČR NS Ledenice (12. - 13. 6. 2021) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Ledenice |
| 3. soutěž seriálu MiČR NS Ledenice (11. - 12. 6. 2021) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Ledenice |
| 2. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Bakov nad Jizerou (29. - 30. 5. 2021) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bakov nad Jizerou |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Bakov nad Jizerou (28. - 29. 5. 2021) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bakov nad Jizerou |
| MiČR NS a NSS 2020 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 2. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Jinolice (19. - 20. 9. 2020) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Jinolice (18. - 19. 9. 2020) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| DS Parní Vyžlovka (12. 9. 2020) | Mezinárodní | MoNaKo |
| Jablonecká kotva a Modrá stuha (5. - 6. 9. 2020) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NS Rimavská Sobota (5. 9. 2020) | Zahraniční | KLoM Rimavská Sobota |
| NSS Velký Vřešťov (28. - 30. 8. 2020) | Veřejná soutěž | KLoM Bílá Třemešná |
| NSS Velký Vřešťov podle ruských pravidel (28. - 30. 8. 2020) | Veřejná soutěž | KLoM Bílá Třemešná |
| NSS Velké Dářko (14. - 16. 8. 2020) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NS Plzeň-Letkov (8. 8. 2020) | Veřejná soutěž | KLoM Plzeň-Letkov |
| NSS Břehy u Přelouče (24. - 26. 7. 2020) | Veřejná soutěž | KLoM Bílá Třemešná |
| NSS Břehy u Přelouče (10. - 12. 7. 2020) | Veřejná soutěž | KLoM Bílá Třemešná |
| NS Galanta (27. 6. 2020) | Zahraniční | MK Delfín Galanta |
| Písek (6. 10. 2019) | Veřejná soutěž | MoNaKo |
| DS Stupavská para (21. - 22. 9. 2019) | Zahraniční | KLoM Stupava |
| MiČR NS a NSS 2019 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| NS Rimavská Sobota (7. - 8. 9. 2019) | Zahraniční | KLoM Rimavská Sobota |
| MiSR NS Rimavská Sobota (7. - 8. 9. 2019) | Zahraniční | KLoM Rimavská Sobota |
| 6. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Duchcov (7. - 8. 9. 2019) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Duchcov |
| 5. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Duchcov (6. - 7. 9. 2019) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Duchcov |
| Jablonecká kotva a Modrá stuha (31. 8. - 1. 9. 2019) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NSS Velké Dářko (9. - 11. 8. 2019) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NS Plzeň-Letkov (3. 8. 2019) | Veřejná soutěž | KLoM Plzeň-Letkov |
| Mistrovství světa NS Bánk (15. - 23. 7. 2019) | Mistrovství světa | |
| NSS Velký Vřešťov (12. - 14. 7. 2019) | Veřejná soutěž | KLoM Bílá Třemešná |
| MiČR NS a NSS 2019 - průběžné výsledky po 4 soutěžích | Seriál Mistrovství ČR | |
| 4. soutěž seriálu MiČR NS Ledenice (21. - 23. 6. 2019) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Ledenice |
| NS Bojnice (21. - 23. 6. 2019) | Zahraniční | KLoM Bojnice |
| 3. soutěž seriálu MiČR NS Ledenice (21. - 23. 6. 2019) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Ledenice |
| Pohár města Kladna Čabárna (16. 6. 2019) | Veřejná soutěž | LMK 215 Kladno |
| 4. soutěž seriálu MiČR NSS Velký Vřešťov (7. - 9. 6. 2019) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bílá Třemešná |
| 3. soutěž seriálu MiČR NSS Velký Vřešťov (7. - 9. 6. 2019) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bílá Třemešná |
| Austria Cup Netolice (1. - 2. 6. 2019) | Mezinárodní | KLoM Vltava České Budějovice |
| 2. soutěž seriálu MiČR NS Bakov nad Jizerou (23. - 25. 5. 2019) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bakov nad Jizerou |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS Bakov nad Jizerou (23. - 25. 5. 2019) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bakov nad Jizerou |
| DS Parní Vyžlovka (18. 5. 2019) | Mezinárodní | MoNaKo |
| NS Grado (11. 5. 2019) | Veřejná soutěž | KLoM Brandýs nad Labem |
| NSS Evropský pohár Kristýna (3. - 5. 5. 2019) | Mezinárodní | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NS Ruda Śląska (26. - 28. 4. 2019) | Zahraniční | |
| NS Galanta (27. 4. 2019) | Zahraniční | MK Delfín Galanta |
| NS Duchcov (13. 4. 2019) | Veřejná soutěž | KLoM Duchcov |
| Písek (7. 10. 2018) | Veřejná soutěž | MoNaKo |
| NSS Regata Istropolitana (6. 10. 2018) | Zahraniční | KLoM Stupava |
| DS Stupavská para (22. - 23. 9. 2018) | Zahraniční | KLoM Stupava |
| MiČR NS a NSS 2018 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| MiSR NS Rimavská Sobota (8. - 9. 9. 2018) | Zahraniční | KLoM Rimavská Sobota |
| 6. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Jinolice (8. - 9. 9. 2018) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| 5. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Jinolice (7. - 8. 9. 2018) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| Jablonecká kotva a Modrá stuha (25. - 26. 8. 2018) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NSS Velké Dářko (10. - 12. 8. 2018) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NS Plzeň-Letkov (4. 8. 2018) | Veřejná soutěž | KLoM Plzeň-Letkov |
| NSS Břehy u Přelouče (13. - 15. 7. 2018) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| MiČR NS a NSS 2018 - průběžné výsledky po 4 soutěžích | Seriál Mistrovství ČR | |
| 2. soutěž seriálu MiČR NSS Břehy u Přelouče (16. - 17. 6. 2018) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bílá Třemešná |
| 1. soutěž seriálu MiČR NSS Břehy u Přelouče (15. - 16. 6. 2018) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bílá Třemešná |
| 4. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Třeboň (8. - 10. 6. 2018) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Maják Borovany |
| 3. soutěž seriálu MiČR NS a NSS Třeboň (8. - 10. 6. 2018) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Maják Borovany |
| 2. soutěž seriálu MiČR NS Běleč nad Orlicí (26. - 27. 5. 2018) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Třebechovice pod Orebem |
| NSS Hrabovo (26. - 27. 5. 2018) | Zahraniční | |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS Běleč nad Orlicí (25. - 26. 5. 2018) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Třebechovice pod Orebem |
| DS Parní Vyžlovka (19. 5. 2018) | Mezinárodní | MoNaKo |
| Lo-79/1 Grado (12. 5. 2018) | Veřejná soutěž | KLoM Brandýs nad Labem |
| NSS Evropský pohár Kristýna (4. - 6. 5. 2018) | Mezinárodní | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NS Ruda Śląska (27. - 29. 4. 2018) | Zahraniční | |
| NS Galanta (28. 4. 2018) | Zahraniční | MK Delfín Galanta |
| Lo-1/134 Duchcov (21. 4. 2018) | Veřejná soutěž | KLoM Duchcov |
| NSS Regata Istropolitana (7. 10. 2017) | Zahraniční | YODA |
| Písek (7. 10. 2017) | Veřejná soutěž | MoNaKo |
| NSS Těrlicko (29. 9. - 1. 10. 2017) | Veřejná soutěž | MK Slezsko Český Těšín |
| DS Stupavská para (23. - 24. 9. 2017) | Zahraniční | KLoM Stupava |
| Austria Cup 2017 - celkové výsledky | Zahraniční | |
| Austria Cup Passau (22. - 23. 9. 2017) | Zahraniční | SMC Seestern Passau |
| Austria Cup Braunau (15. - 16. 9. 2017) | Zahraniční | MBC Braunau |
| MiČR NS a NSS 2017 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 5. soutěž seriálu MiČR NS Jinolice (9. - 10. 9. 2017) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Fregata Bakov nad Jizerou |
| 5. soutěž seriálu MiČR NSS Jinolice (9. - 10. 9. 2017) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Fregata Bakov nad Jizerou |
| 4. soutěž seriálu MiČR NS Jinolice (8. - 9. 9. 2017) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Fregata Bakov nad Jizerou |
| 4. soutěž seriálu MiČR NSS Jinolice (8. - 9. 9. 2017) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Fregata Bakov nad Jizerou |
| Jablonecká kotva a Modrá stuha (27. - 28. 8. 2017) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NSS Velké Dářko (4. - 6. 8. 2017) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| MiČR NS 2017 - průběžné výsledky po 3 soutěžích | Seriál Mistrovství ČR | |
| 3. soutěž seriálu MiČR NS Plzeň-Letkov (5. 8. 2017) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Plzeň-Letkov |
| Mistrovství světa NS Orneta (3. - 11. 7. 2017) | Mistrovství světa | |
| MiČR NSS 2017 - průběžné výsledky po 3 soutěžích | Seriál Mistrovství ČR | |
| 3. soutěž seriálu MiČR NSS Břehy u Přelouče (16. - 18. 6. 2017) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bílá Třemešná |
| NSS Břehy u Přelouče (17. 6. 2017) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bílá Třemešná |
| Austria Cup Netolice (10. - 11. 6. 2017) | Mezinárodní | KLoM Vltava České Budějovice |
| Mistrovství Slovenska NS Bojnice (3. - 4. 6. 2017) | Zahraniční | KLoM Bojnice |
| MiČR NS a NSS 2017 - průběžné výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 2. soutěž seriálu MiČR NS Blansko (27. - 28. 5. 2017) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Blansko |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS Blansko (26. - 27. 5. 2017) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Blansko |
| 2. soutěž seriálu MiČR NSS Úštěk (20. - 21. 5. 2017) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Nautilus Proboštov |
| 1. soutěž seriálu MiČR NSS Úštěk (19. - 20. 5. 2017) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Nautilus Proboštov |
| Lo-41 Grado (13. 5. 2017) | Veřejná soutěž | KLoM Brandýs nad Labem |
| Austria Cup Au an der Donau (6. - 7. 5. 2017) | Zahraniční | SMBK Titanic Linz |
| NSS Evropský pohár Kristýna (4. - 7. 5. 2017) | Mezinárodní | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NS Ruda Śląska (28. - 30. 4. 2017) | Zahraniční | |
| NS Galanta (29. 4. 2017) | Zahraniční | MK Delfín Galanta |
| DS Parní Vyžlovka (22. 4. 2017) | Mezinárodní | MoNaKo |
| Lo-40 Duchcov (22. 4. 2017) | Veřejná soutěž | KLoM Duchcov |
| NSS Regata Istropolitana (8. 10. 2016) | Zahraniční | YODA |
| DS Stupavská para (24. - 25. 9. 2016) | Zahraniční | KLoM Stupava |
| Austria Cup 2016 - celkové výsledky | Zahraniční | |
| MiČR NS a NSS 2016 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 5. soutěž seriálu MiČR NSS Jinolice (16. - 18. 9. 2016) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| 4. soutěž seriálu MiČR NSS Jinolice (16. - 18. 9. 2016) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| 5. soutěž seriálu MiČR NS Duchcov (10. - 11. 9. 2016) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Duchcov |
| MiSR NS Rimavská Sobota (3. - 4. 9. 2016) | Zahraniční | KLoM Rimavská Sobota |
| Mistrovství Evropy NS Gatchina (9. - 14. 8. 2016) | Mistrovství Evropy | |
| Pohár starosty Letkova (6. 8. 2016) | Veřejná soutěž | KLoM Plzeň-Letkov |
| NSS Kolín (15. - 17. 7. 2016) | Veřejná soutěž | KLoM Kolín |
| MiČR NS a NSS 2016 - průběžné výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 4. soutěž seriálu MiČR NS Borovany (24. - 26. 6. 2016) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Maják Borovany |
| 3. soutěž seriálu MiČR NS Borovany (24. - 26. 6. 2016) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Maják Borovany |
| 3. soutěž seriálu MiČR NSS Břehy u Přelouče (17. - 19. 6. 2016) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bílá Třemešná |
| Austria Cup Netolice (4. - 5. 6. 2016) | Mezinárodní | KLoM Vltava České Budějovice |
| 2. soutěž seriálu MiČR NS Běleč nad Orlicí (28. - 29. 5. 2016) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Třebechovice pod Orebem |
| 2. soutěž seriálu MiČR NSS Velký Vřešťov (28. - 29. 5. 2016) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bílá Třemešná |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS Běleč nad Orlicí (27. - 28. 5. 2016) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Třebechovice pod Orebem |
| 1. soutěž seriálu MiČR NSS Velký Vřešťov (27. - 28. 5. 2016) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Bílá Třemešná |
| NSS Evropský pohár Kristýna (5. - 8. 5. 2016) | Mezinárodní | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| Austria Cup Au an der Donau (30. 4. - 1. 5. 2016) | Zahraniční | SMBK Titanic Linz |
| NS Ruda Śląska (29. 4. - 1. 5. 2016) | Zahraniční | |
| Lo-48 Grado (30. 4. 2016) | Veřejná soutěž | KLoM Brandýs nad Labem |
| Písek (24. 4. 2016) | Veřejná soutěž | MoNaKo |
| NS Galanta (23. 4. 2016) | Zahraniční | MK Delfín Galanta |
| Lo-46 Duchcov (23. 4. 2016) | Veřejná soutěž | KLoM Duchcov |
| DS Parní Vyžlovka (16. 4. 2016) | Mezinárodní | MoNaKo |
| NSS Kúty (10. 4. 2016) | Zahraniční | KLoM Stupava |
| Lo-45 Nová Ves (2. 4. 2016) | Veřejná soutěž | KLoM Barrakuda Nová Ves |
| DS Stupava (17. 10. 2015) | Zahraniční | KLoM Stupava |
| Austria Cup 2015 - celkové výsledky | Zahraniční | |
| Lo-72 Nová Ves (10. 10. 2015) | Veřejná soutěž | KLoM Barrakuda Nová Ves |
| NSS Regata Istropolitana (4. 10. 2015) | Zahraniční | YODA |
| Lo-65 Písek (3. 10. 2015) | Veřejná soutěž | KLoM Písek |
| NSS Těrlicko (25. - 27. 9. 2015) | Veřejná soutěž | MK Slezsko |
| MiČR NS 2015 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 5. soutěž seriálu MiČR NS Jinolice (12. - 13. 9. 2015) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Brandýs nad Labem |
| 4. soutěž seriálu MiČR NS Jinolice (11. - 12. 9. 2015) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Brandýs nad Labem |
| Jablonecká kotva a Modrá stuha (29. - 30. 8. 2015) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NS Galanta (15. 8. 2015) | Zahraniční | MK Delfín Galanta |
| NSS Velké Dářko (7. - 9. 8. 2015) | Veřejná soutěž | KLoM Barrakuda Nová Ves |
| NSS Kolín (17. - 19. 7. 2015) | Veřejná soutěž | KLoM Kolín |
| Mistrovství světa NS Bánk (6. - 14. 7. 2015) | Mistrovství světa | |
| Lo-60 Nová Ves (11. 7. 2015) | Veřejná soutěž | KLoM Barrakuda Nová Ves |
| MiČR NS 2015 - průběžné výsledky po 3 soutěžích | Seriál Mistrovství ČR | |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS Třeboň (20. - 21. 6. 2015) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Ledenice |
| NSS Třeboň (19. 6. 2015) | Veřejná soutěž | KLoM Ledenice |
| Austria Cup Netolice (6. - 7. 6. 2015) | Mezinárodní | KLoM Vltava České Budějovice |
| Bojnice (6. 6. 2015) | Zahraniční | KLoM Prievidza |
| MiČR NS 2015 - průběžné výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 3. soutěž seriálu MiČR NS Jinolice (30. - 31. 5. 2015) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| 2. soutěž seriálu MiČR NS Jinolice (29. - 30. 5. 2015) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NSS Okolo Ostrova Open regata a Memoriál Karla Egrta Lužiny (24. 5. 2015) | Veřejná soutěž | KLoM Písek |
| DS Parní Vyžlovka (23. 5. 2015) | Veřejná soutěž | KLoM Písek |
| NSS Evropský pohár Kristýna (15. - 17. 5. 2015) | Mezinárodní | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| Mistrzostwa Śląska Ruda Śląska (8. - 10. 5. 2015) | Zahraniční | |
| Lo-51 Písek (8. 5. 2015) | Veřejná soutěž | KLoM Písek |
| Austria Cup Au an der Donau (2. - 3. 5. 2015) | Zahraniční | SMBK Titanic Linz |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS Sedlejov (18. - 19. 4. 2015) | Seriál Mistrovství ČR | KLM Třešť |
| Lo-45 Nová Ves (28. 3. 2015) | Veřejná soutěž | KLoM Barrakuda Nová Ves |
| DS Kúcanské Kúty (18. 10. 2014) | Zahraniční | |
| Lo-80 Nová Ves (11. 10. 2014) | Veřejná soutěž | KLoM Barrakuda Nová Ves |
| Austria Cup 2014 - celkové výsledky | Zahraniční | |
| NSS Regata Istropolitana (4. 10. 2014) | Zahraniční | YODA |
| NSS Těrlicko (26. - 28. 9. 2014) | Veřejná soutěž | MK Slezsko |
| MiČR NS 2014 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 5. soutěž seriálu MiČR NS Duchcov (13. - 14. 9. 2014) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Duchcov |
| Pohár starosty Letkova (7. 9. 2014) | Veřejná soutěž | KLoM Plzeň-Letkov |
| Jablonecká kotva a Modrá stuha (30. - 31. 8. 2014) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| Lo-66 Písek (23. 8. 2014) | Veřejná soutěž | KLoM Písek |
| Mistrovství Evropy NS Kaliningrad (21. - 27. 7. 2014) | Mistrovství Evropy | |
| Lo-64 Nová Ves (12. 7. 2014) | Veřejná soutěž | KLoM Barrakuda Nová Ves |
| MiČR NS 2014 - průběžné výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 4. soutěž seriálu MiČR NS Plzeň (28. - 29. 6. 2014) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Plzeň-Letkov |
| 3. soutěž seriálu MiČR NS Plzeň (27. - 28. 6. 2014) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Plzeň-Letkov |
| Lo-61 Písek (21. 6. 2014) | Veřejná soutěž | KLoM Písek |
| Austria Cup Netolice (8. 6. 2014) | Mezinárodní | KLoM Vltava České Budějovice |
| MiČR NS 2014 - průběžné výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 2. soutěž seriálu MiČR NS Běleč nad Orlicí (23. - 25. 5. 2014) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Třebechovice pod Orebem |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS Běleč nad Orlicí (23. - 25. 5. 2014) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Třebechovice pod Orebem |
| NSS Okolo Ostrova Open regata a Memoriál Karla Egrta Lužiny (11. 5. 2014) | Veřejná soutěž | KLoM Písek |
| Lo-57 Parní Vyžlovka (10. 5. 2014) | Veřejná soutěž | KLoM Písek |
| Lo-58 Grádo (8. 5. 2014) | Veřejná soutěž | KLoM Brandýs nad Labem |
| Austria Cup Au an der Donau (3. - 4. 5. 2014) | Zahraniční | SMBK Titanic Linz |
| NSS Zlatá plachta Kristýny (2. - 4. 5. 2014) | Mezinárodní | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NSS Regata Kúty (11. - 13. 4. 2014) | Zahraniční | RG65.sk |
| Lo-51 Nová Ves (29. 3. 2014) | Veřejná soutěž | KLoM Barrakuda |
| DS Kúcanské Kúty (18. - 19. 10. 2013) | Zahraniční | |
| NSS Těrlicko (11. - 13. 10. 2013) | Veřejná soutěž | MK Slezsko |
| Austria Cup 2013 - celkové výsledky | Zahraniční | |
| NSS Regata Istropolitana (5. 10. 2013) | Zahraniční | YODA |
| NSS Kolín (27. - 29. 9. 2013) | Veřejná soutěž | KLoM Kolín |
| Lo-73 Písek (22. 9. 2013) | Veřejná soutěž | KLoM Písek |
| MiČR NS 2013 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 5. soutěž seriálu MiČR NS Jinolice (14. - 15. 9. 2013) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Česílko Valdice |
| Pohár starosty Letkova (7. 9. 2013) | Veřejná soutěž | KLoM Plzeň-Letkov |
| Jablonecká kotva a Modrá stuha (31. 8. - 1. 9. 2013) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| Mistrovství světa NS Kaliningrad (16. - 22. 8. 2013) | Mistrovství světa | |
| NSS Třeboň (9. - 11. 8. 2013) | Veřejná soutěž | KLoM Ledenice |
| NSS Borohrádek (19. - 21. 7. 2013) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| MiČR NS 2013 - průběžné výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 4. soutěž seriálu MiČR NS Netolice (21. - 23. 6. 2013) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Maják Borovany |
| 3. soutěž seriálu MiČR NS Netolice (21. - 23. 6. 2013) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Maják Borovany |
| Austria Cup Netolice (15. 6. 2013) | Mezinárodní | KLoM Vltava České Budějovice |
| NSS Okolo Ostrova Open regata a Memoriál Karla Egrta Lužiny (8. 6. 2013) | Veřejná soutěž | KLoM Písek |
| Lo-59 Písek (1. 6. 2013) | Veřejná soutěž | KLoM Písek |
| 2. soutěž seriálu MiČR NS Jinolice (18. - 19. 5. 2013) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS Jinolice (17. - 18. 5. 2013) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| Austria Cup Au an der Donau (4. - 5. 5. 2013) | Zahraniční | SMBK Titanic Linz |
| NSS Zlatá plachta Kristýny (3. - 5. 5. 2013) | Mezinárodní | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| Lo-53 Parní Vyžlovka (20. 4. 2013) | Veřejná soutěž | KLoM Písek |
| Reprezentace pro rok 2013 | Mezinárodní | |
| NSS Regata Istropolitana (6. 10. 2012) | Zahraniční | YODA |
| NSS Těrlicko (28. - 30. 9. 2012) | Veřejná soutěž | MK Slezsko |
| Lo-67 Písek (22. 9. 2012) | Veřejná soutěž | KLoM Písek |
| MiČR NS 2012 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 5. soutěž seriálu MiČR NS Duchcov (8. - 9. 9. 2012) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Duchcov |
| Jablonecká kotva a Modrá stuha (25. - 26. 8. 2012) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| NSS Velké Dářko (2. - 5. 8. 2012) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| 4. soutěž seriálu MiČR NS Netolice (22. - 24. 6. 2012) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Maják Borovany |
| 3. soutěž seriálu MiČR NS Netolice (22. - 24. 6. 2012) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Maják Borovany |
| NSS Nitrianske Rudno (14. - 17. 6. 2012) | Zahraniční | KLoM Bojnice |
| NSS Okolo Ostrova Open regata Lužiny (2. 6. 2012) | Veřejná soutěž | KLoM Písek |
| 2. soutěž seriálu MiČR NS Běleč nad Orlicí (25. - 27. 5. 2012) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Třebechovice pod Orebem |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS Běleč nad Orlicí (25. - 27. 5. 2012) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Třebechovice pod Orebem |
| Austria Cup Netolice (19. - 20. 5. 2012) | Mezinárodní | KLoM Vltava České Budějovice |
| NSS Zlatá plachta Kristýny (18. - 20. 5. 2012) | Mezinárodní | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| Austria Cup Au an der Donau (5. - 6. 5. 2012) | Zahraniční | SMBK Titanic Linz |
| 5. soutěž seriálu MiČR NS Jinolice (3. - 4. 9. 2011) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Česílko Valdice |
| O Mančin věneček Jinolice (4. 9. 2011) | Veřejná soutěž | KLoM Česílko Valdice |
| MiČR NS 2011 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| O Rumcajsovu botu Jinolice (2. 9. 2011) | Veřejná soutěž | KLoM Česílko Valdice |
| Mistrovství světa NS Bánk (4. - 12. 7. 2011) | Mistrovství světa | |
| 4. soutěž seriálu MiČR NS Netolice (25. - 26. 6. 2011) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Maják Borovany |
| MiČR NS 2011 - průběžné výsledky po 4 soutěžích | Seriál Mistrovství ČR | |
| 3. soutěž seriálu MiČR NS Netolice (24. - 25. 6. 2011) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Maják Borovany |
| Austria Cup Netolice (4. 6. 2011) | Mezinárodní | KLoM Vltava České Budějovice |
| 2. soutěž seriálu MiČR NS Plzeň (27. - 28. 5. 2011) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Plzeň-Letkov |
| MiČR NS 2011 - průběžné výsledky po 2 soutěžích | Seriál Mistrovství ČR | |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS Plzeň (27. - 28. 5. 2011) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Plzeň-Letkov |
| NSS Zlatá plachta Kristýny (6. - 8. 5. 2011) | Mezinárodní | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| Zamykání vody NS - Sranda mač (25. - 26. 9. 2010) | Veřejná soutěž | KLoM Česílko Valdice |
| Zamykání vody NS - Sranda mač (25. - 26. 9. 2010) | Veřejná soutěž | KLoM Česílko Valdice |
| Zamykání vody NSS (25. 9. 2010) | Veřejná soutěž | KLoM Česílko Valdice |
| Modrá stuha Lo-57 (29. 8. 2010) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| Jablonecká kotva Lo-56 (28. 8. 2010) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| 5. soutěž seriálu MiČR NS Jablonec nad Nisou (27. - 28. 8. 2010) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| Reprezentace pro rok 2011 | Mezinárodní | |
| MiČR NS 2010 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 4. soutěž seriálu MiČR NS Netolice (19. - 20. 6. 2010) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Maják Borovany |
| MiČR NS 2010 - průběžné výsledky po 4 soutěžích | Seriál Mistrovství ČR | |
| 3. soutěž seriálu MiČR NS Netolice (18. - 19. 6. 2010) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Maják Borovany |
| 2. soutěž seriálu MiČR NS Jinolice (29. - 30. 5. 2010) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Česílko Valdice |
| MiČR NS 2010 - průběžné výsledky po 2 soutěžích | Seriál Mistrovství ČR | |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS Jinolice (28. - 29. 5. 2010) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Česílko Valdice |
| Austria Cup Netolice (22. 5. 2010) | Mezinárodní | KLoM Vltava České Budějovice |
| NS Brandýs nad Labem (15. 5. 2010) | Veřejná soutěž | KLoM Brandýs nad Labem |
| NSS Zlatá plachta Kristýny (30. 4. - 2. 5. 2010) | Mezinárodní | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| Lo-62 Memoriál Jiřího Jerie (13. 9. 2009) | Veřejná soutěž | KLoM Bílina |
| 5. soutěž seriálu MiČR NS Duchcov (5. - 6. 9. 2009) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Duchcov |
| 5. soutěž seriálu MiČR NSS Duchcov (5. - 6. 9. 2009) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Duchcov |
| MiČR NS 2009 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| Mistrovství světa NS Pirna (31. 7. - 8. 8. 2009) | Mistrovství světa | |
| 4. soutěž seriálu MiČR NS Plzeň (13. - 14. 6. 2009) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Plzeň-Letkov |
| MiČR NS 2009 - průběžné výsledky po 4 soutěžích | Seriál Mistrovství ČR | |
| 3. soutěž seriálu MiČR NS Plzeň (12. - 13. 6. 2009) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Plzeň-Letkov |
| Austria Cup Netolice (6. - 7. 6. 2009) | Mezinárodní | KLoM Vltava České Budějovice |
| 2. soutěž seriálu MiČR NS Jinolice (23. - 24. 5. 2009) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Česílko Valdice |
| MiČR NS 2009 - průběžné výsledky po 2 soutěžích | Seriál Mistrovství ČR | |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS Jinolice (22. - 23. 5. 2009) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Česílko Valdice |
| NSS Zlatá plachta Barbory (8. - 10. 5. 2009) | Mezinárodní | KLoM Duchcov |
| Lo-55 Duchcov (25. 4. 2009) | Veřejná soutěž | KLoM Duchcov |
| Reprezentace pro rok 2009 | Mezinárodní | |
| MiČR NS 2008 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| Mistrovství Evropy NS Pabianice (2. 7. 2008) | Mistrovství Evropy | |
| Austria Cup Netolice (7. 6. 2008) | Mezinárodní | KLoM Vltava České Budějovice |
| NSS Zlatá plachta Barbory (8. - 11. 5. 2008) | Mezinárodní | KLoM Duchcov |
| Česko - Slovensko - Polský pohár 2007 - celkové výsledky | Mezinárodní | KLoM Česílko Valdice |
| Česko - Slovensko - Polský pohár Jinolice (7. - 9. 9. 2007) | Mezinárodní | KLoM Česílko Valdice |
| 5. soutěž seriálu MiČR NS Jinolice (7. - 9. 9. 2007) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Česílko Valdice |
| Reprezentace pro rok 2008 | Mezinárodní | |
| MiČR NS 2007 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| Jablonecká kotva a Modrá stuha (25. - 26. 8. 2007) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| Mistrovství světa NS Petrohrad (25. 7. - 2. 8. 2007) | Mistrovství světa | |
| Austria Cup Netolice (23. - 24. 6. 2007) | Mezinárodní | KLoM Ledenice |
| Česko - Slovensko - Polský pohár Bojnice (16. - 17. 6. 2007) | Zahraniční | |
| 4. soutěž seriálu MiČR NS Holice (2. - 3. 6. 2007) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Brandýs nad Labem |
| 3. soutěž seriálu MiČR NS Holice (31. 5. - 2. 6. 2007) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Brandýs nad Labem |
| NSS Zlatá plachta Barbory (11. - 13. 5. 2007) | Mezinárodní | KLoM Duchcov |
| Česko - Slovensko - Polský pohár Polsko (4. - 6. 5. 2007) | Zahraniční | |
| Austria Cup Au an der Donau (5. - 6. 5. 2007) | Zahraniční | |
| Austria Cup Passau (30. 9. - 1. 10. 2006) | Zahraniční | |
| Reprezentace pro rok 2007 | Mezinárodní | |
| Česko - Slovensko - Polský pohár Borohrádek (22. - 24. 9. 2006) | Mezinárodní | |
| Seriál MiČR NS Borohrádek (22. - 24. 9. 2006) | Seriál Mistrovství ČR | |
| Česko - Slovensko - Polský pohár 2005 - celkové výsledky | Mezinárodní | |
| MiČR NS 2006 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| Seriál MiČR NS Plzeň (8. - 9. 9. 2006) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Brandýs nad Labem |
| Jablonecká kotva a Modrá stuha (12. - 13. 8. 2006) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| Seriál MiČR NS Plzeň (17. - 18. 6. 2006) | Seriál Mistrovství ČR | |
| Česko - Slovensko - Polský pohár Prievidza (3. - 4. 6. 2006) | Zahraniční | |
| Seriál MiČR NS Lázně Bělohrad (1. -2. 7. 2006) | Seriál Mistrovství ČR | |
| Seriál MiČR NS Netolice (19. - 21. 5. 2006) | Seriál Mistrovství ČR | |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS Plzeň (18. - 20. 5. 2007) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Plzeň-Letkov |
| 2. soutěž seriálu MiČR NS Plzeň (18. - 20. 5. 2007) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Plzeň-Letkov |
| NSS Zlatá plachta Barbory (12. - 14. 5. 2006) | Mezinárodní | KLoM Duchcov |
| Česko - Slovensko - Polský pohár Polsko (5. - 7. 5. 2006) | Zahraniční | |
| Austria Cup 2005 - celkové výsledky | Mezinárodní | |
| MiČR NS 2005 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| Seriál MiČR NS Tvarožná Lhota (24. - 25. 9. 2005) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Kroměříž |
| Seriál MiČR NS Borohrádek (26. - 28. 8. 2005) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Nautilus Proboštov |
| Česko - Slovensko - Polský pohár Borohrádek (26. - 28. 8. 2005) | Mezinárodní | KLoM Nautilus Proboštov |
| Česko - Slovensko - Polský pohár 2005 -celkové výsledky | Mezinárodní | |
| Jablonecká kotva a Modrá stuha (20. - 21. 8. 2005) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| Seriál MiČR NS Osek (7. - 8. 5. 2005) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Nautilus Proboštov |
| Seriál MiČR NS Plzeň (18. - 19. 6. 2005) | Seriál Mistrovství ČR | NAVI Studio Plzeň |
| MiČR 2005 - statické hodnocení | Seriál Mistrovství ČR | |
| Austria Cup Borovany (11. - 12. 6. 2005) | Mezinárodní | KLoM Ledenice |
| Česko - Slovensko - Polský pohár Prievidza (3. 6. - 5. 6. 2005) | Zahraniční | |
| Seriál MiČR NS Netolice (21. - 22. 5. 2005) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Ledenice |
| NSS Zlatá plachta Barbory 2005 | Mezinárodní | KLoM Duchcov |
| Austria Cup Linz 2005 | Zahraniční | |
| Česko - Slovensko - Polský pohár Polsko (29. 4. - 1. 5. 2005) | Zahraniční | |
| Lo-55 Proboštov | Veřejná soutěž | KLoM Nautilus Proboštov |
| Reprezentace pro rok 2005 | Mezinárodní | |
| MiČR NS 2004 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| Lo-63 Chlum u Třeboně (12. 9. 2004) | Veřejná soutěž | KLoM Ledenice |
| Česko - Slovensko - Polský pohár 2004 - celkové výsledky | Mezinárodní | |
| 5. soutěž seriálu MiČR NS Chlum u Třeboně (10. - 11. 9. 2004) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Ledenice |
| MiČR NS 2004 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| MiČR NS 2004 - podrobné výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 4. soutěž seriálu MiČR NS Borohrádek (28. - 29. 8. 2004) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Nautilus Proboštov |
| Česko - Slovensko - Polský pohár Borohrádek (28. - 29. 8. 2004) | Mezinárodní | KLoM Nautilus Proboštov |
| Jablonecká kotva a Modrá stuha (21. - 22. 8. 2004) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| Mistrovství Evropy NS Moskva (30. 7. - 5. 8. 2004) | Mistrovství Evropy | |
| 3. soutěž seriálu MiČR NS Holice (12. - 13. 6. 2004) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Pardubice |
| Česko - Slovensko - Polský pohár Prievidza (6. 6. 2004) | Zahraniční | |
| 2. soutěž seriálu MiČR NS Holice (22. - 23. 5. 2004) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Brandýs nad Labem |
| 1. soutěž seriálu MiČR NS Osek (7. - 9. 5. 2004) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Nautilus Proboštov |
| Lo-56 Proboštov (1. 5. 2004) | Veřejná soutěž | KLoM Nautilus Proboštov |
| Lo-65 Proboštov (20. 9. 2003) | Veřejná soutěž | KLoM Nautilus Proboštov |
| O Rumcajsovu botu Jinolice (13. 9. 2003) | Veřejná soutěž | KLoM Česílko Valdice |
| MiČR NS 2003 - celkové výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| 6. soutěž seriálu MiČR NS Borohrádek (6. 9. 2003) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Brandýs nad Labem |
| Česko - Slovenský pohár Borohrádek (6. 9. 2003) | Mezinárodní | KLoM Brandýs nad Labem |
| MiČR NS 2003 - průběžné výsledky | Seriál Mistrovství ČR | |
| Jablonecká kotva a Modrá stuha (16. - 17. 8. 2003) | Veřejná soutěž | KLoM Admiral Jablonec nad Nisou |
| 5. soutěž seriálu MiČR NS Holice (29. 6. 2003) | Seriál Mistrovství ČR | |
| 4. soutěž seriálu MiČR NS Holice (28. 6. 2003) | Seriál Mistrovství ČR | |
| 3. soutěž seriálu MiČR NS Prievidza (1. 6. 2003) | Seriál Mistrovství ČR | |
| Česko - Slovenský pohár Prievidza (1. 6. 2003) | Zahraniční | |
| 1. a 2. soutěž seriálu MiČR NS Osek (9. - 11. 5. 2003) | Seriál Mistrovství ČR | KLoM Nautilus Proboštov |
| Lo-56 Proboštov (3. 5. 2003) | Veřejná soutěž | KLoM Nautilus Proboštov |